Sağlık Bakanı değişiyor mu?
Sağlık Bakanı değişiyor mu?
21 Temmuz 2014 Pazartesi - 08:40
A1
A2
A3
A4
Genel Haberler
(
Politika
)
Paylaşım
26338 defa okundu
hemen-paylas sayfayı-yazdir
saglik-bakani-degisiyor-mu

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun kabine değişikliğinde değiştirilebileceği konuşuluyor.

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun kabine değişikliğinde değiştirilebileceği konuşuluyor.

SAĞLIK BAKANI DEĞİŞİYOR MU?

Ankara’daki sağlık kulislerinde Prof.Dr. Recep Akdağ’ın ardından göreve gelen Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun kabine revizyonunda görevden alınabileceği konuşuluyor.

Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda yapılacak kabine değişikliğinde yeni bir sağlık bakanının göreve getirilebileceği ifade ediliyor.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.