KAMU ÇALIŞANLARINA YILLIK İZİN VERİLMESİNE İLİŞKİN YASAK KALDIRILDI
KAMU ÇALIŞANLARINA YILLIK İZİN VERİLMESİNE İLİŞKİN YASAK KALDIRILDI
10 Ağustos 2016 Çarşamba - 09:35
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
kamu-alisanlarina-yillik-izin-verilmesine-iliskin-yasak-kaldirildi

KAMU ÇALIŞANLARINA YILLIK İZİN VERİLMESİNE İLİŞKİN YASAK KALDIRILDI

Başbakanlık 2016/19 sayılı Genelge ile, 18 Temmuz'da Resmi Gazete’de yayımlanan ve kamu çalışanlarına yıllık izin verilmesini engelleyen 2016/16 sayılı Genelgeyi 9 Ağustos 2016 tarihi itibariyle yürürlükten kaldırmıştır.  
 
Bu çerçevede, 2016/16 sayılı Genelgenin yürürlüğe konuluş amacı ile kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet gerekleri dikkate alınarak kamu çalışanlarına yıllık izin verilebilecektir. 
 
Kamuoyuna saygıyla arz olunur. 

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.