Çiçeklerin saçlarınız üzerindeki etkisi
Çiçeklerin saçlarınız üzerindeki etkisi
24 Mayıs 2013 Cuma - 15:46
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
iceklerin-saclariniz-uzerindeki-etkisi

Saç bakımında çiçeklerin gücünden yararlanın... Doğa yine saçlarımız için en güzel ve en yararlı olanı bizlere sunuyor. Kurtulmak istediğimiz saç sorunlarına ...

Saç bakımında çiçeklerin gücünden yararlanın...

Doğa yine saçlarımız için en güzel ve en yararlı olanı bizlere sunuyor. Kurtulmak istediğimiz saç sorunlarına çözüm getiren çiçekler, saçlarımızın tazeliğine kavuşması için imdadımıza yetişiyor.

Gül

İnce ve hassas saçlarlar için çok faydalı olan gül suyu, birçok saç bakım ürünün ve şampuanın da içeriğinde yer alıyor. Saç derisine giden kan akışını hızlandırarak saçı besliyor. Duştan sonra saçlarımızı gülsuyuyla durulayarak güçlendirebiliriz.

Kamelya

Kamelya yağı kuru saçları onarıyor ve saça dinginlik kazandırıyor. Saçlarımızı yıkamadan önce kamelya yağını tavada biraz ısıttıktan sonra parmak uçlarımızla saç derimize masaj yaparak yedirmeliyiz.

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.