Hacettepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı
Hacettepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı
11 Ağustos 2016 Perşembe - 08:56
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
hacettepe-universitesine-sozlesmeli-personel-alimi

Hacettepe Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli Resmi Gazete’de 26566 Sayı ile yayımlanan esasların Ek 2. Maddesi (b) bendinde belirtilen yönteme göre Üniversitemiz Hastaneleri’nde görevlendirmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır (39 Hemşire pozisyonu için ücretler Özel Bütçeden, 43 Hemşire ve diğer pozisyonların ücretleri Döner Sermaye gelirlerinden karşılanacaktır).

KOD NO

 

UNVANI

KADRO SAYISI

KPSS PUAN TÜRÜ

ARANILAN NİTELİKLER

1

Hemşire

82

(39+43)

KPSSP3

Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri

Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak.

2

Diyetisyen

3

KPSSP3

Sağlık Bilimleri Fakültesinin Beslenme ve Diyetetik

Bölümü ya da Beslenme ve Diyetetik

Yüksekokullarının 4 yıllık lisans programından mezun olmak.

3

Sağlık Teknikeri

 

2

KPSSP93

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme (Radyoloji) Teknikerliği Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu olmak. ( Erişkin ve Pediatrik Kardiyoloji, Kateter Bölümlerinde görev yapmak üzere)

4

Sağlık Teknikeri

1

KPSSP93

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme (Radyoloji) Teknikerliği Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu olmak. (Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda görev yapmak üzere)

5

Sağlık Teknikeri

1

KPSSP93

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Bölümü 2 yıllık Ön Lisans Mezunu Olmak.

6

Sağlık Teknisyeni

1

KPSSP93

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Bölümü 2 yıllık Ön Lisans Mezunu Olmak.

7

Sağlık Teknikeri

1

KPSSP93

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Elektrofizyoloji Teknikerliği Bölümü 2 yıllık önlisans mezunu olmak.

8

Sağlık Teknisyeni

1

KPSSP93

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Eczane

Hizmetleri Bölümü Mezunu Olmak.(Hastaneler

Eczanesi’nde görevlendirilmek üzere)

9

Sağlık Teknikeri

1

KPSSP93

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Eczane

Hizmetleri Bölümü Mezunu Olmak.(Hastaneler

Eczanesi’nde görevlendirilmek üzere)

10

Sağlık Teknikeri

1

KPSSP93

Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluAnestezi

Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu olmak, Algoloji Bilim Dalı ve Sterilizasyon Bölümünde deneyimini kanıtlamak, Radyofrekans Cihazını kullanma sertifikasına sahip olmak.

            

ARANILAN GENEL KOŞULLAR

(1)  Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,     

(2)  Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş  veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak,

(3)  Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak,                                    

(4)  01.01.1981 ve sonrası doğumlu olmak,    

(5)  657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel  olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak, (6) Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak,

(7)               Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi  tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

(8)               Başvuru yapacak adayların son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel  (657/4-B) olarak çalışmamış olmak,                     

BAŞVURU YERİ, ŞEKLİ , ZAMANI veYERLEŞTİRME SONUÇLARININ DUYURULMASI

(1)  Lisans mezunları için 2016 yılı KPSS sınavından KPSSP3 puan türüne, ön lisans mezunları için 2014 KPSSP93 puan türüne bakılacaktır. Adayların başvurularını C Katı İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diplomalarının ve/ veya geçici mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, 

KPSS sonuç belgesi (internet ortamında alınan sonuç belgesi yeterlidir), erkek adaylar için terhis belgesinin aslı  ve fotokopisi ile birlikte gazetedeki ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde şahsen yapmaları gerekmektedir.  

(2)  Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

(3)  Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

(4)  Sonuçlar son başvuru tarihini takiben KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7  iş günü içinde http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/ web adresinde yayınlanacaktır.

(5)  Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile  ilgili bilgilerin  http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/ adresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı  ya da sözlü ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

Metnin aslı için tıklayınz.

 

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.