Aile Sağlığı Merkezi Üyelik Başvurusu
AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ ÜYELİK BAŞVURUSU
Aile Sağlığı Merkezi Bilgileri
A.S.M TAM ADI
Örn: Harmandere 1 Nolu
:
ŞEHİR :
İLÇE :
MAHALLE :
Adres :
A.S.M E-MAİL ADRESİ
Kendi mail adresinizi yazabilirsiniz. Bizimle iletişim kurabilmeniz için önemlidir.
:
A.S.M TELEFONU
:
A.S.M FAX :
Başvuruda Bulunanın Bilgileri
T.C. KİMLİK NO :
AD SOYAD :
DOĞUM YILINIZ :
A.S.M'deki GÖREVİNİZ :
TELEFON NUMARASI :
E-MAİL ADRESİ :
KULLANIM SÖZLEŞMESİ

1. Aile Sağlığı Merkezi Portalı (www.asmmiz.com)Aile Sağlığı Merkezlerinin ücretsiz web sitelerini oluşturacakları, merkezlerde çalışan doktorların kendilerini ve merkezlerini tanıtacakları, hastaların doktorlarla irtibat kuracağı ve bilgi alacakları bir portaldır. Bu maddeden sonra Aile Sağlığı Merkezi Portalı (www.asmmiz.com)yalnızca “asmmiz.com”olarak anılacaktır.

2. Yeni başvurularda lisans alımı zorunludur. Kampanya kapsamındaki başvurularda kayıt tarihinden itibaren 1 yılı (365 gün) dolduran Aile Sağlığı Merkezlerinin web sayfalarında yayın devamlılığı için lisans almaları gerekecektir.

3. Aile hekimleri tarafından portal üzerinde yapılması istenilen talepler toplanarak her ay sonu değerlendirilir, diğer Aile hekimleri ve Aile Sağlığı Merkezleri için de yararlı olacağına karar verilirse yazılım ekibi tarafından gerekli değişiklikler yapılır, kişiye özel değişikler yapılmaz. Yapılan değişiklikler Portal üzerinden ve/veya e-mail yoluyla üyelerle paylaşılır. Yapılması istenilen değişiklerin yapılma kararı asmmiz.com yönetimine aittir. Yapılması yönünde zorlanamaz.

4. asmmiz.com yönetimi, üyelik talebi sonrasıaile sağlığı merkezinin üyeliğini onaylamak veya reddetmekte, onay sonrası gerekirse iptal etmekte serbesttir.

5. Tüm üyeler Ticaret ve İnternet yasalarındaki ilgili maddelere göre kendilerine ayrılan bölümleri kullanacaklardır. Yasalara aykırı veya genel toplum kurallarına ve ahlak kurallarına aykırı kullanımlar tamamen üyenin sorumluluğundadır. Bu tip uygulamalarda asmmiz.com uygun olmayan içerikleri derhal bilgi vermeden kaldırma hakkına sahiptir.

6. asmmiz.com sitesi bir paylaşım portalıdır. Burada sergilenen tüm ilan ve yazıların paylaşılmasından ve kopyalanmasından doğacak her türlü zarardan üyeler sorumludur. asmmiz.com sorumlu değildir.

7. asmmiz.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

8. asmmiz.comaile hekimlerinin paylaşım yapacağı ve bu paylaşımların internet ortamındaki herkesin yararlanabileceği bir hizmet sunmaktadır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden asmmiz.com'a hiçbir sorumluluk yüklenemez.

9. asmmiz.comyönetimi, üyelerin(Aile Sağlığı Merkezi üyeler ve portal kullanıcısı üyeler)onayı olmadan Portal bünyesinde, üyelere yönelik her türlü reklam ve promosyon faaliyetlerinde bulunabilir, asmmiz.com bünyesinde bulunan üye bilgilerini kullanarak bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesini destekleyebilir ya da bu faaliyetleri bizzat yürütebilir fakat üye bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmaz.

10. Reklam alanlarının kontrolü asmmiz.com yönetimine aittir. Aile Sağlığı Merkezlerinin reklam alanlarına müdehale yetkisi bulunmamaktadır. Lisans alan Aile Sağlığı Merkezleri sayfalarında reklamlar göstrilmez. Aile Sağlığı Merkezleri reklam ekleyemez, çıkaramaz veya değiştiremez.

11. asmmiz.com'da yer alan her türlü bilginin kullanımından doğabilecek maddi ve manevi zararlardan asmmiz.com sorumlu tutulamaz. Üye, bu bilgiyi kullanmakla bunu peşinen kabul eder.

12. Üyeler, asmmiz.com bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapamaz.

13. Üye, asmmiz.com'un sunmuş olduğu hizmetleri, özlük haklarına saldırıda bulunacak kişilere, kurumlara veya asmmiz.com'a hakaret içerecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, Ticaret Kanunu'nda ve sair kanunlarda bildirilen haksız rekabet düzenlemelerine aykırı eylemler doğrultusunda kullanamaz.

14. asmmiz.com'da yayınlanan dokümanların sorumluluğu sadece dokümanı yazan üyeye aittir.asmmiz.com üyelerin eklediği yazı ve kodlardan SORUMLU TUTULAMAZ. Üyenin yolladığı başkasına ait dokümanı kendisinin gibi göstermesi durumunda; bütün sorumluluk üyenindir.Üye tarafından site veritabanına eklenen yazılı metnin, üye tarafından hazırlandığını varsayar ve üyenin yazdığı yazıdan dolayı çıkabilecek hiçbir olaydan sorumluluk kabul etmez. Yazılı, internet, görsel basında yer alan veya ajans tarafından servis edilmiş haberlerin izinsiz sitede yayımlanması ve telif haklarının ihlal edilmesi durumunda hakları ihlal edilen kurum tarafından talep edilmesi halinde yazı derhal kaldırılır, telif hakları ihlalinden dolayı dava açılması durumunda sorumluluk yazıyı yayımlayan Aile Sağlığı Merkezi’ne aittir.

15. Başka bir kaynaktan izinsiz alınarak kopya yazı eklenmesi ve kopya işleminin yazının gerçek sahibi tarafından farkedilmesi durumunda, kopya yazı ekleyen üyenin kişisel bilgileri, yazı ekleme anındaki IP bilgileri, yasal işlemler için, ilgili mercilerden gelen yasal izin doğrultusunda iletilir.

16. İsim hakkı ve marka haklarına tecavüz şeklinde kullanım yapılamaz. Uygulaması ne şekilde olursa olsun haksız rekabet doğuracak kullanım yapılamaz.asmmiz.com tarafından üye yapılan Aile Sağlığı Merkeziüyelik aktivasyon bildirimine, 15 gün içinde itiraz edilmezse üyelikleri geçerli olacaktır.

17. asmmiz.com sistemin bakım ve onarım çalışması nedeni ile geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınmasından dolayı oluşabilecek problemlerden asmmiz.com sorumlu tutulamaz.

18. asmmiz.com’a gönderilen dokümanın yayınlanıp yayınlanmaması konusunda tek yetkili asmmiz.com’dur.

19. asmmiz.com fikir ve sanat ürünleri telif hakkına saygı duyar.

20. Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin kaybolması veya eldeğiştirmesi yoluyla oluşabilecek problemlerden asmmiz.com sorumlu değildir.

21. Bu sözleşme ile verilen hizmetlerin her türlü şekli asmmiz.com'a aittir. Dilediği zaman dilediği değişikliği yapabilir.

22. Üyelerin kendi aralarında yapacakları alışveriş ve anlaşmalardan dolayı çıkabilecek anlaşmazlıklardan asmmiz.com sorumlu tutulamaz.

23. Üyeler, kurumlarına ait; doktorlar, adres, iletişim ve diğer bilgileri güncellemekle yükümlüdür. Bu bilgilerdeki yanlışlıklardan ve bu yanlış bilgilerden dolayı oluşabilecek zararlardan asmmiz.com sorumlu değildir.

24. Üye, asmmiz.com'a kaydını tamamlayarak yukarıda bahsi geçen kuralların hepsini peşinen kabul eder ve bu kurallara uymak zorundadır.

25. Yalnızca lisans alımı yapan Aile Sağlığı Merkezlerine arama motorlarına (google, yandex, bing vb.) kayıt işleminiz yapılacaktır.

26. Lisans alımı yapan Aile Sağlığı Merkezlerinin sayfalarında reklam alanları kaldırılıp reklam yayını yapılmayacaktır.

27. asmmiz.com yasal kurallar çerçevesinde sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hizmet İptali ve Para İadesi:
Uludağ Bilişim Bilgisayar Medya İletişim Elektronik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. http://asmmiz.com/ hizmetleri ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz ürün ve hizmeti iade edebilirsiniz. Ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Ürün ve hizmet iadesi istekleriniz koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için aşağıdaki ürün/hizmet iade formunu doldurmanız yeterlidir.

Ürün ve hizmetlerin İadesi Kuralları:
Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İadenin istenebilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satıla bilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;

• Ürün/hizmet iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.

• Ürün/hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak (form doldurarak) yapılmalıdır.

• İade isteyebilmek için ürün/hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülecektir.

• Lütfen dikkat : iade talebinde bulunduktan sonra e-posta ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura KDV bedeli iade tutarından indirilir.

• Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indirilir.
WEB SAYFA LİSANSI

Ödeme Alındı Onayından sonra arama motorlarına kaydınız yapılır ve sayfanınız yayına açılıp Tüm Reklam Alanları sayfanızdan kaldırılacak ve güncel içerik imkanından faydalanacaksınız.

1 Yıllık 400TL (KDV Dahil) Başvuru bildiriminden sonra ödeme bilgi girisi sayfasına yönlendirileceksiniz.
Bilgilerinizi doldurduktan sonra kredi kartı ile ödeme işlemi Garanti Bankasının sanal pos ödeme sayfasında yapılacaktır.
SÖZLEŞMEYİ KABUL ETMİYORUM