Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan ilk açıklama
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan ilk açıklama
16 Haziran 2014 Pazartesi - 16:15
A1
A2
A3
A4
Genel Haberler
(
Politika
)
20775 defa okundu
hemen-paylas sayfayı-yazdir
ekmeleddin-hsanoglu-ndan-ilk-aciklama

Ekmeleddin İhsanoğlu çatı aday olarak önerilmesinden sonra ilk kez konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun önerisi ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin onayı ile cumhurbaşkanlığı seçimi için çatı aday olarak gösterilecek olan  Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

İhsanoğlu'nun ilk değerlendirmesi şöyle:

"Bu uzlaşmanın odak noktasında olmak büyük bir teveccühün eseridir. Şüphesiz ki Türkiye gibi büyük bir ülkede bu yüce makama layık, görevini hakkı ile ifa edecek çok sayıda üstün vasıflı şahsiyetlerin varlığı muhakkaktır. CHP ve MHP'nin bu konudaki ortak kararını saygı ve teşekkür ile karşılıyorum."
 

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.