ÖSYM KPSS tercihlerinden ücret alacak
ÖSYM KPSS tercihlerinden ücret alacak
05 Mayıs 2014 Pazartesi - 10:14
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
osym-kpss-tercihlerinden-ucret-alacak

ÖSYM, 2014 KPSS Lisans sınav kılavuzunu Cuma günü yayımladı.

ÖSYM, 2014 KPSS Lisans sınav kılavuzunu Cuma günü yayımladı.

ÖSYM, sınav ücretlerinde geçen yıla göre bir değişiklik yapmadı, hiç zam uygulamadı.

Ancak, aynı ÖSYM 2014 Lisans sınav kılavuzunun sonuna süpriz bir madde ekledi. Bu madde şu şekilde:

"Sınavdan sonra yapılan ilk yerleştirmede adaydan yerleştirme ücreti alınmaz. Ancak, bu sınav sonucuna bağlı daha sonra yapılacak tüm yerleştirme işlemlerinde adaydan yerleştirme ücreti (10,00 TL) alınır."

ÖSYM'nin şaka gibi sanılan ama gerçekte kılavuza koyduğu bu maddeye göre, ilk yerleştirmede ücret alınmayak ama sonrakiler için 10 lira alınacak.

memurlar.net

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.