2014 KPSS Ortaöğretim/Önlisansa Başvuru Nasıl Yapılır?
2014 KPSS Ortaöğretim/Önlisansa Başvuru Nasıl Yapılır?
09 Temmuz 2014 Çarşamba - 04:00
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
2014-kpss-ortaogretim-onlisansa-basvuru-nasil-yapilir

2014 KPSS ortaöğretim/önlisans başvuruları nasıl yapılır? İşte KPSS'ye 2 adımda başvurma yolları.

KPSS başvuruları için ÖSYM kılavuz satışı veya dağıtımı yapmayacak. Adaylar kılavuzu sadece netten inceleyebilecek. Kılavuz her zamanki gibi yine çok karışık. Bu yazıda en basit dille başvuru yolunu anlatacağız.

Kısa bilgi

2014 KPSS lise-önlisans başvuruları 8-24 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Başvurular 24 Temmuz gecesi 23.59'da sona erecek. Başvurular elektronik ortamda alınacak ve adayların öncelikle başvuru ücretini yatırmaları gerekiyor.

Kaynak :
logo

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.